فروشگاه اینترنتی صنایع غذایی وفا
خوش آمدید

شرایط حمل و تحویل کالا

صنایع غذایی وفا، تمام سعی را بر این دارد که بسته‌بندی و ارسال محصولات با دقت و احتیاط کامل انجام بپذیرد. اما اگر به هر دلیلی توسط شرکت حمل‌کننده خسارتی به آن وارد گردد شرکت صنایع غذایی وفا خود را موظف به پیگیری آن می‌داند و در صورت رضایت مشتری محصول دوباره برایشان ارسال خواهد شد یا اینکه وجه پرداختی به‌حساب مشتری از طرف سایت صنایع غذایی وفا بازگشت داده خواهد شد.

نکاتی در مورد بازگشت وجه به مشتری

 اگر در زمان خرید محصولی، به دلایل نقص فنی یا به‌اشتباه همکاران ما، خریداری شد ولی موجودی وجود نداشت، سایت صنایع غذایی وفا خود را موظف می‌داند که یا محصولی دیگر به انتخاب مشتری برایشان ارسال شود یا اینکه وجه به آن‌ها بازگرداننده شود. در صورت بروز این مشکل همکاران ما به‌سرعت با شما تماس خواهند گرفت.

اگر در محصول خریداری‌شده که به دست مشتری رسیده است، با تصویر، قیمت و اطلاعات آن مطابقت نداشته باشد سایت صنایع غذایی وفا محصول را با هزینه خود برمی‌گرداند و در صورت تمایل مشتری، یا محصول دوباره ارسال می‌شود یا وجه به مشتری بازگردانده می‌شود. این شیوه در مورد مشکلاتی نظیر تاریخ انقضا نیز صدق می‌کند.

لازم به ذکر است اگر محصول دچار این مشکلات نباشد، پس گرفتن آن نیز ممکن نیست. پس لطفاً در انتخاب محصول موردنظرتان نهایت دقت را به عمل آورید. ما پایۀ کارمان را بر اعتماد بر مشتری قرار داده‌ایم.

به بالای صفحه بردن